Skate the Ring – Inline bruslařský maraton na Salzburgringu (video)

18. 9. 2017 | Jaro

Uplynulý víkend jsem se zúčastnil inline maratonu na Salzburgringu, který byl součástí německého poháru German inline cup a také rakouského poháru. Na start se v jednotlivých kategoriích postavilo celkem 250 bruslařů a také konkurence byla velmi dobrá.

 

Celý průběh jsem natočil i na kameru. Určitě se ještě dostanu k sestříhání videa do kompaktnější formy, nyní tu ale máme celý záznam.

 

 

Pokud nemáš čas dívat celé video, určitě si ho alespoň postupně „překlikej“, na mé vlastní překvapení je vcelku zajímavé.

 

I když jsem šel v prvních částech dost špatně pozičně a zůstával jsem vzadu, v klíčových momentech se mi podařilo některé nástupy dobře zachytit a nakonec jsem se udržel v první 9-členné skupině. Díky tomu jsem skončil vedle české národní reprezentae, s německým reprezentantem Tobiasem Hechterem, Italem Andrea Bighinem, polákem Pawel Cziekim a Švýcarem Friedli Yanickem. Ze svého výkonu stále sám nechápu a jsem moc spokojený. Čas 1:08:29 na 42km znamená průměrnou rychlost 36,8km / h což je před Berlínskym maratonem super (v Berlíně se vlastně jezdí asi nejrychlejší časy a mám tam cca 1:07). To jestli mi zůstaly síly na cílový finiš zjisti ve videu. 🙂

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *