Nová kolekce koloběžek MGP VX9

6. 6. 2019 | Monika

Australský výrobce koloběžek v této sezoně opět představil novou řadu nadupaných freestyle modelů. Rada VX9 je nejlehčí ze všech a zároveň nic neztrácí na pevnosti. Výrobce se zaměřil na redukci hmotnosti. Ta se mu podařila díky nové technologii lisování desky a novému LIGHT-AF hlavovému složení. Tyto dvě hlavní změny snížily celkovou hmotnost desky až o 20%!

Kolekce koloběžek VX9 sestává z následujících modelů:

 

VX9 Shredder je ideální koloběžka pro nejmladší jezdce. Má kratší desku a řídítka níže. Je výborně vyvážená a snadno se ovládá. Vhodná pro jezdce od 4 let, kteří chtějí zlepšit svou jízdu v parku. Tento model je nyní o 10% lehčí než jeho předchozí a stále si zachovává Madd Gear kvalitu. Komplet váží pouze 3,15kg.

MGP VX9 Shredder

MGP VX9 Shredder

VX9 Pro je ideální pro jezdce od 6 let. Je skvělou kombinací stabilní a odolné freestyle koloběžky, která je zároveň extra lehká. Každý detail na koloběžce byl promyšlený tak, aby podporoval jezdce ve zlepšování svých triků a jízdy. Model je v porovnání se starší verzí lehčí o 11,5%. Komplet váží pouze 3,16kg.

MGP VX9 Pro

MGP VX9 Pro

 

VX9 Team byla předělána od základů, aby se tak stala ultimátní koloběžkou pro jezdce od 8 let. Je skvělým kompromisem mezi výkonem a odolností. Ve srovnání se starým modelem je koloběžka lehčí až o 400g. Každý detail je navržen tak, aby podpořil tvou důvěru v koloběžku při jakémkoliv triku. Komplet váží pouze 3,41kg.

 


VX9 Nitro splňuje všechny atributy proto, aby z ní byl model, který ti dá maximální výkon a odolnost. Vhodná pro jezdce od 12 let. Na koloběžku se můžeš spolehnout v parku a také na tvém oblíbeného skate spotu ve městě. Díky nové Light-AF MGP Headtube a Gen-9 Convex Profile Fluted Extrusion desce je toto nejlehčí Nitro koloběžka vůbec. Komplet váží pouze 3,42kg.


Kolobežka MGP VX9 Pendulum je postavena na dílech MFX, aby tak byla jednou z nejodolnějších na trhu. Důležitý balanc mezi velikostí desky, hmotností a odolností je zárukou toho, že svou techniku zlepšíš, ať už jezdíš kdekoli. Komplet váží pouze 4,29kg.

 


Koloběžka MGP VX9 Extreme je univerzální model pro pokročilé jezdce od 12 let, kteří nechtějí žádný kompromis v kvalitě, odolnosti a výkonu. VX9 Extreme je nejlehčí koloběžka v plné velikosti jakou kdy MGP vyrobilo. Je až o 9,3% lehčí než starší model. Komplet váží pouze 3,19kg.

 

 

MGP VX9 Extreme-X je top model pro jezdce od 12 let, kteří chtějí jen to nejlepší. Základ koloběžky vychází z původního modelu Extreme avšak doplňuje Titanový materiál. Ten je lehčí než hliník a zároveň pevnější než ocel. Díky tomu se jedná o nejpevnější a zároveň nejlehčí komplet vůbec. Komplet váží 3,19kg.

Všechny freestyle koloběžky MPG u nás najdeš na tomto linku. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *