Napumpuj si své brusle – Powerslide Aerofit

15. 10. 2020 | Richard

Německý výrobce Powerslide posouvá to jak ti brusle sednou opět na další level.

Modely Swell jsou známé kombinací výkonnostní boty, která je doplněna o další vlastnosti fitness bruslí. Pevná skořepina, která zprostředkuje výborný přenos energie je zkombinovaná s paměťovou pěnou Recall, která se dokonale vytvaruje podle tvé nohy. Svršek boty je vyroben z měkkého tkaného materiálu, který také spolehlivě obepíná nohu a je navíc výborně odvětraný.

Brusle Swell výrobce Powerslide samozřejmě průběžně vylepšuje, zdokonaluje jejich tvar a doplňuje praktické funkcionality. Novější modely dostaly do výbavy například spolehlivější klipsnu s ráčnou, kterou lze dotahovat po malých kouscích, malé očko proti uvolnění šňůrek a v neposlední řadě rám Trinity.

Rám Trinity je na rozdíl od běžných bruslařské rámů upnut ve třech bodech. Díky tomu má výrazně snížené těžiště, což bruslím dává i při použití tří větších koleček lepší stabilitu.

Inovací pro sezónu 2021 je nová technologie Aerofit, která zlepšuje sezení bruslí na noze o další stupeň. Recall pěna zůstává zachována, avšak oblast achilovy paty je doplněna o nafukovací polštář Aerofit.

Aerofit 2.                Aerofit

Ten se napumpuje prostřednictvím stlačování pumpovacího tlačítka v zadní části brusle. Díky tomu bude tvá achilovka dokonale obepnutá. Tato změna uvnitř boty dokonce způsobila to, že se modely vybavené pumpovací technologií vyrábějí dokonce ve spojených číslech po dvou. Modely Swell vybavené Aerofit technologií se vyrábějí ve velikostech 36/37, 38/39, 40/41, 42/43, 44/45, 46/47 a 48/49. V konečném důsledku to tedy znamená, že se k správné velikosti a sezení na noze doslova dopumpuješ. Model Swell Road Grey vybaven Aerofit technologií najdeš u nás v prodejně nebo také na našem e-shopu zde.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *