4 značky freestyle koloběžek, které si zaslouží tvou pozornost

22. 8. 2018 | Lucka Malinova

1. Madd Gear Scooters

Madd Gear Scooters byla založena Mikem Hornem v roce 2002, který měl vizi vytvořit australskou značku pro děti. Austrálie je známá outdoorovými sporty a právě ty chtěl výrobce přinést do celého světa.

Značka spolupracuje s atlety po celém světě, kteří jí pomáhají při vývoji těch nejlepších produktů, aby si udržely vysoké standardy pro dnešné jezdce. Mimo jiné podporuje rozvoj mládeže, spolupracuje s neziskovými organizacemi a s místními mládežnickými skupinami.

Madd Gear VX8 Team Scooter

mgp vx8 teamTeam Edition byla druhou edicí, kterou kdy Madd Gear vytvořil. Vždy byla vyvíjena tak, aby dávala profesionálním jezdcům přesně to, co chtějí- a v roce 2018 v tomto pokračují s edicí VX8 Team!

VX8 Team běží na 120mm Fusecore kolečkách z polyuretanu, díky čemu jsou odolnější a rychlejší. Deska je také širší, má 12,2cm a koloběžka má tvar headtube, který je příznačný pro značku Madd Gear.

2. Lucky

Lucky není jen výrobce koloběžek. Jejich značka je životním stylem. Svou cestu začali v roce 2008 a mezi svými zákazníky jsou oblíbení hlavně díky výrobě částí koloběžek na objednávku. Firma se svým inovativním zaměřením přišla s prvky nové generace, čímž posunuli koloběžkování na nový level.

Lucky Scooter 2018 Prospectlucky 600x600

Speciální grafika desky činí tuto koloběžku jedinečnou. Také je extrémně lehká, odolná a pevná. Je složena z nejlepších částí jaké výrobce Lucky nabízí a cena za ni je poměrně malá.

Grafika desky je jedinečná a poutavá, koloběžka má skvělé vlastnosti a nabízí kvalitu za rozumnou cenu.

3. Slamm

SLAMM SCOOTERS je britskou značkou, která má dlouholeté zkušenosti s výrobou freestyle koloběžek. Jejich produkty jsou vyvinuty podle nejvyšších standardů, kterými posouvají hranice tak, aby ti přinášely nejlepší koloběžky na soutěžení s krásným dizajnem za rozumné ceny.

Slamm Scooter Urban VII Extreme

slamm urban VII

Koloběžka Urban VII Extreme z edice Urban Series přichází s novým plně integrovaným NECO headsetem a IHC systémem, ale také se může pyšit úžasným vrchem desky, který je matovaný pískováním! Urban Extreme má rovněž válcový kolík příznačný pro značku Slamm. Koloběžka Urban VII Extreme má ocelí vyztužené Y- bary zakončené novými gripy a 110mm kolečka V-Ten II 88A se slitinovým jádrem.

Urban VII Extreme je jedinečnou kombinací síly, stylu a odolnosti.

4. ADDICT

První kolekci koloběžek značka Addict vytvořila v roce 2009. Měli jedinečnou velikost, barvu a grafický design. Nepřestali pracovat na nových inovacích a každá část koloběžky byla testována nejlepšími street jezdci.

Addict Complete Scooter Equalizeraddict

Addict Scooters jsou zpět s novou sérií freestyle koloběžek pro rok 2018. Nový Addict Equalizer Scooter je postaven na lehké desce z 6068 hliníku s CNC vyřezaným krkem 83 ° s integrovaným headsetem. Řídítka ve tvaru T v kombinaci s kovanou vidlicí, kolečky 110 mm a to vše postavené na unikátní desce od Addict. Komplet, který si zamilují nejen fanoušci této značky je určen pro středně pokročilé a pokročilé jezdce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *